Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Laureaci Konkursu Literackiego
środa, 17 czerwca 2015 18:52

W ramach obchodów Roku Franciszki Cegielskiej zorganizowano szereg konkursów poświęconych Jej pamięci. Organizatorem działań był Społeczny Sztab Obchodów Roku Franciszki Cegielskiej i Zespół Szkół nr 2 w Gdyni przy współpracy Zespołu Szkół nr 14 w Gdyni i portalu MlodaGdynia.pl.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:


Marta Chelińska z klasy II C - II miejsce - za opowiadanie do słów Mickiewicza W słowach tylko chęć widzim, w działaniu potęgę” - w odniesieniu do Franciszki Cegielskiej, Prezydent Gdyni w latach 1990-1998 oraz Kamil Kucharski z klasy II A - wyróżnienie - za esej Obywatel a „mała ojczyzna”. Rozważania o wpływie jednostki na życie lokalnej społeczności dotyczący działalności pani Franciszki Cegielskiej i jej wpływu na życie Gdyni dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy !!!