Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
WSPÓŁPRACA Z WSAiB
środa, 10 grudnia 2014 00:00

Wykład na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

W piątek 14 listopada 2014 roku klasy I A i I B oraz grupy klas II i III z rozszerzonej historii i wiedzy o społeczeństwie, wraz z nauczycielkami: p.J.Gajewską, G. Dąbkowską, B.Ulicką zostały zaproszone do WSAiB na wykład dr W.Woska "Ślady kryminalistyki”.

Dr W. Wosek przybliżył podstawowe techniki zabezpieczania śladów przez policję - zwłaszcza te daktyloskopijne. Uczniowie mogli obejrzeć i dotknąć zawartość ,,srebrnej walizki” technika policyjnego , znanej do tej pory jedynie z filmów kryminalnych.

Ta nasza pierwsza wizyta w WSAiB będzie początkiem stałej współpracy naszej szkoły z tą uczelnią.