Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Wymiana ze szkołą w Kiel (Niemcy) – rewizyta
środa, 02 grudnia 2015 11:21

W dniach 29.09-04.10.2015 w Kiel odbyła się druga część polsko – niemieckiej wymiany.

Polscy uczniowie zostali ciepło przyjęci przez swoich partnerów i ich rodziny. Oprócz ciężkiej pracy nad projektami znalazł się również czas na pogłębianie przyjaźni i dobrą zabawę. W pierwszym dniu naszego pobytu zostaliśmy oficjalnie powitani przez Urząd Miasta Kiloni. Następnie wspólnie z naszymi niemieckimi partnerami zwiedzaliśmy miasta Kiel i Hamburg, a także świetnie bawiliśmy się w Hansaparku (park rozrywki). Uczniowie mieli ponownie okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe: porozumiewali się po angielsku lub niemiecku.

 


Wyjazd na wymianę był możliwy dzięki wsparciu finansowemu organizacji pozarządowej PNWM (polsko – niemiecka współpraca młodzieży).