Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Wycieczka do Zakopanego klasy III E LO
piątek, 29 września 2017 08:32

W dniach od 10.09 do 16.09 wybraliśmy się na ostatnią klasową wycieczkę przed maturą.

Naszym miejscem wypoczynku przed ciężką pracą, która czeka nas po powrocie do szkoły, były polskie góry. Nasz pensjonat "Izydor" znajdował się w Kościelisku, niecałe 30 min drogi od Zakopanego. Każdego dnia wybieraliśmy się na piesze wycieczki kolejno do Doliny Kościeliskiej, nad Czarny Staw, do Doliny Pięciu Stawów, na Gubałówkę oraz jako punkt podstawowy każdego turysty, który ma okazje pojawić się w Zakopanem, na Krupówki.

Z ogromnym żalem musieliśmy pożegnać się z Tatrami i widokami, które były warte codziennego wysiłku. Bardzo ciężko było nam również pożegnać się z przemiłą obsługą oraz tak domową atmosferą jaka panowała w naszym pensjonacie. Po 6 dniach jakie spędziliśmy na południu Polski możemy szczerze polecić to miejsce i rozwiać wątpliwości każdego, kto zastanawia się czy wybrać Tatry na miejsce wypoczynku w wakacje, ferie czy długi weekend.