Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Kampania Mam Haka Na Raka
poniedziałek, 12 marca 2012 20:27

FINAŁ AKCJI ZBIÓRKI ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH W RAMACH KAMPANII „MAM HAKA NA RAKA”.

Chcielibyśmy poinformować, że dnia 02.03.2012 r. Hakownicze  z klasy IIE przekazali  podarowane przez uczniów  naszej szkoły oraz zebrane w Galerii Przymorze plecaki i artykuły papiernicze podopiecznym  Domu Dziecka  „ Na Wzgórzu” w Sopocie.
Dzięki Waszej pomocy uzbieraliśmy około 4 tysiące przyborów szkolnych.
Dziękujemy  wszystkim uczniom, którzy wsparli naszą akcję i uczynili dla innych tak wspaniały gest.
Od dyrektora Domu Dziecka pani mgr Beaty Młynarczyk otrzymaliśmy dla Was podziękowania pełne ciepła i serdeczności. TUTAJ POBIERZ

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że najwięcej artykułów szkolnych zebrali uczniowie klasy II C liceum o profilu matematyczno-geograficznym, których wychowawcą jest Pani Profesor Krystyna Dwużnik.