Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIE



Użytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Tabela znaczących osiągnięć uczniów w poszczególnych latach

rok szkolny  2014/2015
Nazwa konkursu Uczniowie Opiekun merytoryczny

Pomorski Konkurs Matematyczny – „Wygraj Indeks” - PG

zakwalifikowani do finału: Natalia Rogało i Aleksandra Machura

B.Dybowska

"Wygraj Indeks" konkurs organizowany przez Politechnikę Gdańską Wydział Chemii

zakwalifikowani do finału: Szymon Gruba i Jakub Nawacki

J. Majewska

1 miejsce w konkursie na audycję radiową na temat Żołnierzy Wyklętych


Magdalena Piekarska i Wiktoria Jabłczyńska

Izabela Tokarska

VII Miedzyszkolne Zawody Ratownictwa Przedmedycznego Gdańskie RatMedia 2015


Wiktoria Jabłczyńska, Kamila Rutkowska, Paulina Kuntz, A Zwierzchowska, K Krasicka

M Kordylewski, T Kożuchowski
rok szkolny  2013/2014

 

Nazwa konkursu

 

Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
organizowana przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group


finaliści etapu centralnego:

Oskar Tomaszewski

Christopher Bartkowski

Aleksander Kordyś

 

 

mgr M. Czepułkowska

 

Prace badawcze na XLII Olimpiadę Biologiczną - etap okręgowy

 

wyróżnienie II stopnia -Justyna Jończyk

wyróżnienie III stopnia-Magda Kownacka

mgr K Kudela
Projekt Uczeń – Naukowiec – Praktyczna edukacja uczniów w laboratorium.

 

Zakwalifikowany do Finału -
Szymon Gruba

mgr K. Kudela
Konkurs ekonomiczny
Akademia Kolibra

 

Laureat Bartek Jarzembiński

 

mgr B. Ulicka
Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o "Srebrne Muszkiety"

 

II miejsce eliminacje wojewódzkie -Martyna Tomaszewska, Agata Wrug, Aleksandra Polanowska

 


7 edycja „Mam haka na raka”

 

udział w etapie centralnym klasa IE

 

mgr K. Kudela
rok szkolny  2012/2013

 

Nazwa konkursu

 

Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny

 

XXV Olimpiada Filozoficzna


finalista  Leszek Litzbarski    mgr M. Łojek

 

Konkurs Matematyczno – Fizyczny „Wygraj indeks” PG

laureat Piotr Twardowski mgr R Wilamowski
Olimpiada Biologiczna

 

laureat, wyróżnienie pracy badawczej Michał Żuk

mgr K. Kudela
Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej

 

I miejsce Michał Żuk

 

mgr K. Kudela
rok szkolny  2011/2012
Nazwa konkursu Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – zawody III stopnia
finalista Leszek Litzbarski   – II D
mgr. E Andruchów

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej

 

 

II miejsce  Michał Żuk  II F mgr K. Kudela
Olimpiada Biologiczna zawody III stopnia finalista, wyróżnienie pracy badawczej Michał Żuk IIF mgr K. Kudela
Matematyczny Konkurs "Wygraj indeks"
laureaci: P. Falkowski, A. Jarzembiński
mgr B Dybowska
Międzynarodowy konkurs  “Matematyka bez granic”
III miejsce klasa ID
mgr A Tatarata
Konkurs  OXFORT Educational – Test Matematyka Plus.


laureat IV stopnia A Reinke

2 laureatów V st: A. Jarzembiński, P. Falkowski

mgr B. Dybowska
Konkurs Matematyczny – Kangur 2012


wyróżnienie A. Reinke IIIE

B. Jarzembiński ID

mgr B. Dybowska

mgr A Tatarata

Ogólnopolski Konkurs historycznoliteracki dla uczniów szkół średnich - Bolesław Prus - w setną rocznicę śmierci pisarza
finalistki A. Boguniewicz, J.Wruk
mgr E. Andruchów
rok szkolny  2010/2011
Nazwa konkursu Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Paulina Felczykowska
Michał Wiśniewski
mgr K. Kudela
XXXVII Olimpiada Historyczna Wojciech Bladowski mgr B. Ulicka
Olimpiada Biologiczna Paulina Felczykowska - wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą mgr K. Kudela
Konkurs Matematyczny Oxford Adam Jarzembiński, Marek Szymkun - tytuły laureatów mgr B. Dybowska
rok szkolny 2009/2010
Nazwa konkursu Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny
XI Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy dla szkół ponadgimnazjalnych „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”

1 miejsce Patrycja Skierka

3 miejsce Łukasz Urbański

wyróżnienie Marcin Utkiewicz

mgr E Kwiatkowska

mgr J. Landowska

Konkurs "Ośmiu Wspaniałych"
Laureat: Agata Konkel

Finaliści: M. Mielniczuk, M. Szymańska 

mgr S Lenart
Konkurs matematyczny KANGUR Adrian Zaremba  - wyróżnienie mgr B. Dybowska


rok szkolny 2008/2009
Nazwa konkursu Uczestnicy konkursu okręgowego Opiekun merytoryczny
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Ż. Rogozińska -Finalistka


XXIX Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej

XV miejsce dla  K. Formalskiej w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej 

mgr K Kudela
XXXVIII  Olimpiada Biologiczna

Natalia Okrój -wyróżnienie III stopnia za pracę badawczą

mgr K. Kudela
XXXVII Olimpiada Biologiczna
Praca badawcza J Kostiuk  została wytypowana na Konkurs Młodych Naukowców UE.
mgr K Kudela