Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym
czwartek, 03 marca 2016 17:35

11 lutego 2016 w Zespole Szkół Mechanicznych odbyła się uroczystość wręczania nagród w tegorocznej edycji projektu „Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym”. Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w poszczególnych kategoriach:

Przemysław Pilarczyk i Patryk Klajda zajęli I miejsce w konkursie na prezentację multimedialną
Monika Ewa Piotras zajęła I miejsce w konkursie na esej
Karolina Nowak zajęła II miejsce w konkursie na esej
Weronika Mięczkowska zajęła III miejsce w konkursie oratorskim

Wiktoria Jabłczyńska i Magdalena Piekarska zajęły I miejsce w konkursie na audycję radiową

W gościnne mury Mechanika zawitali laureaci, goście specjalni oraz fundatorzy nagród. Nie zabrakło między innymi Bartosza Bartoszewicza – wiceprezydenta Gdyni, Krzysztofa Dośli – Przewodniczącego Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”, Piotra Brzezińskiego- historyka z IPN-u czy Beaty Łęgowskiej, która reprezentowała posła na Sejm RP Janusza Śniadka.