Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
POMORSKIE MECZE MATEMATYCZNE
piątek, 29 stycznia 2016 13:51

Dnia 18 stycznia 2016 roku uczniowie klas politechnicznych naszej szkoły rozegrali Mecz Matematyczny w ramach konkursu "Pomorskie Mecze Matematyczne"; organizowanego przez Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Naszym przeciwnikiem była drużyna Liceum Katolickiego w Gdyni. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem!

Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie w składzie: Przemysław Pilarczyk, Przemysław Wiszniewiecki, Szymon Szyca, Sebastian Domagała, Magdalena Konopka, Magdalena Jaworska, Daria Pichlak, Roberta Skrzypkowska, Jadwiga Król, Klaudia Krasicka, zawodnicy rezerwowi: Patryk Kitowski, Dawid Wittbrodt.