Główne Menu

Samorząd Uczniowski

LOGOWANIEUżytkowników Online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
85. rocznica nadania Gdyni praw miejskich - uroczystość w Muzeum Miasta Gdyni

W piątek, 25.02.2011 roku, w Muzeum Miasta Gdyni odbyła się uroczystość podsumowująca projekt edukacyjny - Międzyszkolne Obchody 85. Rocznicy Nadania Gdyni Praw Miejskich. W licznych konkursach: recytatorskim, poetyckim, oratorskim, plastycznym, poezji śpiewanej, multimedialnym, wiedzy o Gdyni wzięła udział młodzież wielu gdyńskich szkół. Patronem projektu została pani wiceprezydent Gdyni Ewa Łowkiel. W sali Muzeum Gdyni wystąpili laureaci i wyróżnieni w konkursach, a gratulacje składali zaproszeni goście, m.in.: Dyrektor Wydziału Diagnoz i Analiz Edukacyjnych Pomorskiego Kuratorium Oświaty w Gdańsku  - Jerzy Wiśniewski, Janina Zielińska – wiceprezes Towarzystwa Miłośników Gdyni, Małgorzata Sokołowska – z Wydawnictwa ,,Verbi Causa”, Stefan Iżyłowski – aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, dyrektorzy  liceów będących  inicjatorami projektu: p. Barbara Foltyn (IV LO), p. Alicja Adamczyk (VLO) i p. Ewa Śliwińska (VI LO).
W całym projekcie brało udział kilkuset uczniów, wśród których reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów:
Dominika Stenzel - klasa II C  XIV LO - II miejsce w kategorii „Recytacja”,
Patryk Adamczyk – klasa II C XIV LO – II miejsce w kategorii „Prezentacja multimedialna” .
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!
Ewa Stromska

PATRZ GALERIA ZDJĘĆ